Contact

 AdresOp deze site
Kerkgebouw/SecretariaatDr. Fred. van Eedenweg 43
1401 GC Bussum
secretariaat@vegbussum.nl
KosterijDr. Fred. van Eedenweg 41
1401 GC Bussum
koster@vegbussum.nl
PredikantDs. P.A. Smit
predikant@vegbussum.nl
Predikant
MaandbladDr. Fred. van Eedenweg 43
1401 GC Bussum
redactie.maandblad@vegbussum.nl
Internetwerkgroepinternetwerkgroep@vegbussum.nlIWG
Commissie van Beheercievanbeheer@vegbussum.nl
Commissie BondszakenCommissie.bondszaken@vegbussum.nl
Werkgroep Beeld en Geluidbeamergroep@vegbussum.nlBeeld en Geluid
Werkgroep voor Zending en Diaconaatwzd@vegbussum.nlWZD
Kindernevendienstknd@vegbussum.nl
Maaltijd en Programmamaaltijdenprogramma@vegbussum.nl